Odečty

čtvrtek, 18. červenec 2019 | Ostatní
Odečty

O Z N Á M E N Í         O D E Č T Y    - elektroměry

Odečty budou prováděny v pondělí 29.7.2019 a v úterý 30.7.2019 (část dne) v obci Seletice cca v době od 8:30 do 14 hodin.

Zadavatel prosí občany o umožnění volného a bezpečného přístupu k elektroměru (hlavně odstranění křovin, větví, nepořádku a různého materiálu před rozvaděči, 80 cm do všech stran, především dopředu, a prosím o kontrolu vosích hnízd v rozvaděčích).

Pokud v době pravidelného odečtu nebudou občané moci zpřístupnit odběrné místo, ať zapíší prosím číslo elektroměru (číslo pod čárovým kódem) a stavy (všech tarifů – T1, T2 a P) a zanechají tyto údaje na viditelném místě (okno, schránka, plot, apod.).

ČEZ Distribuce a.s. provádí odečty VŠECH elektroměrů, nezávisle na vybraném prodejci!