Domovní čistírny odpadních vod - informace

pátek, 14. leden 2022 | Svoz bioodpadu
ČOV

Informace k DČOV

Informuji všechny, kteří měli a dále  mají zájem o DOČV a přihlásili se do projektu, že dne 18. 1. 2022 v 10.00 hod. navštíví obec projektanti. Dle přihlášek navštíví místa pokud bude někdo doma tak na místě bude dohodnut další postup. Kdo bude nepřítomen obdrží do schránky informaci s kontaktem na projektanta a návrhy dalších termínů návštěv - lze tedy na základě kontaktu si domluvit pak jakýkoliv termín. Pokud někdo nemá schránku, nebo se mu nevyplatí pro kontakt jet, vložím na stránky jak kontakt, tak i navrhnuté termíny, ale vždy se pak může termín domluvit jednotlivě. V případě jakýchkoliv nejasností mě prosím kontaktujte prostřednictvím emailu (obec@seletice.cz), nebo telefonem (602 333 950) a pokusíme se vše vyřešit.

Děkuji Mgr. Bc. Zdeněk Havlík