Povinnost nošení roušek od 21. 10. 2020

Roušky

• Od 21. října platí povinnost nosit roušky či jinou ochranu dýchacích cest na všech veřejně přístupných místech v zastavěném území obce, kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti.
  • Povinnost nosit roušky se od stejného data zavádí v motorových vozidlech s výjimkou situace, kdy se ve vozidle nachází pouze členové jedné domácnosti.
  • I nadále platí nosit roušky ve vnitřních prostorách budov mimo bydliště, či místo ubytování. Dále je lidé musí mít ve vozidlech veřejné dopravy a na zastávkách veřejné dopravy.
Datum a čas: 21.10.2020 06:52
Napsal: Mgr. Bc. Zdeněk Havlík

Hlášení ze dne 07.06

Obecní úřad Seletice vydává upozornění o uzavírce silnice III třídy 27954, vedoucí z obce Seletice do obce Doubravany a to z důvodu celkové rekonstrukce. Uzavírka by měla trvat od 7. 6. 2018 do 9. ...