Poznej svého farmáře

středa, 14. červen 2017 | Kulturní akce
Seletický dvůr

Srdečně Vás zveme na akci Poznej svého farmáře, která se bude konat v Seleticích 17.6. od 10:00 do 15:00 na Seletickém Dvoře. Těšit se můžete na: farmářský trh, prohlídku farmy, ochutnávku místní produkce, ukázku krojování, ukázka parkouru (soutěže pro děti, skákací kombajn, divadlo dětí Karlovy Vary, projížďky na koních, malování na obličej, maskota, fotokoutek a mnohem víc…)

Více informací naleznete na stránkách www.poznejsvehofarmare.cz Na akci Vás srdečně zve Ministerstvo zemědělství. Vstup na akci je ZDARMA včetně doprovodného programu. Těšíme se na Vás v sobotu 17.6. od 10:00 na Seletickém Dvoře.