Uzavírka silnice - změna

Změna v opravě komunikace a v uzavírce - Seletice - obnova linky 499

Jak jsme Vás s předstihem informovali, probíhá oprava povrchu komunikace II/279 v úseku Seletice x Mcely. Souběžně s touto opravou bude probíhat oprava stejné komunikace, a to v úseku Seletice x Prodašice. Obci se podařilo vykomunikovat a vyjednat, že k úplné uzavírce na úseku Seletice x Mcely nedojde, a tím nedojde ani k výluce autobusové linky 499, kdy výluka byla plánována na dobu od 30. 6. 2018 do 1. 7. 2018. Autobusová linka bude i v tuto dobu ve svém řádném provozu, a to dle posledního sdělení zástupce PID a zhotovitele stavby. Oproti tomu v daný termín, tedy od 30. 6. 2018 do 1. 7. 2018, v sobotu a v neděli, bude plně uzavřen úsek ze Seletic na Prodašice a provoz by měl být obnoven v pondělí 2. 7. 2018 v ranních hodinách.

V průběhu čtvrtka - 28. 6. 2018 by měl být, dle sdělení zhotovitele stavby, částečně obnoven provoz na úseku opravy silnice Seletice x Doubravany.

Datum a čas: 26.06.2018 09:46
Napsal: starosta

Hlášení ze dne 07.06

Obecní úřad Seletice vydává upozornění o uzavírce silnice III třídy 27954, vedoucí z obce Seletice do obce Doubravany a to z důvodu celkové rekonstrukce. Uzavírka by měla trvat od 7. 6. 2018 do 9. ...