Veřejná studna - omezení dodávek

středa, 20. červenec 2022 | Ostatní
Studna

Vážení spoluobčané,

Oslovuji především ty, kteří využíváte tlakovou vodu z veřejné studně. Před časem jsem Vás prosil o šetrném využívání vody a byli jste ohleduplní ke svým spoluobčanům, kteří stejně tak využívají vodu ze studně, ale bez tlakového čerpadla a varoval jsem, že může docházet k omezení dodávek.

Bohužel dnešním dnem, již v pořadí třetím, byla spodní část obce zcela bez vody. Byl jsem tedy nucen na čas vypnout čerpadlo, aby i další Naši spoluobčané mohli vodu využít pro své nejzákladnější potřeby.

Omlouvám se všem těm, kteří jsou ohleduplní vůči ostatním a skutečně s vodou šetří. Pokud se ale situace nebude lepšit, budeme muset zvolit variantu vypínání a zapínání čerpadla a s určitým omezením tak zajistit, aspoň na čas, vodu všem.

Děkuji, a ještě jednou se omluvám všem, kteří jsou ohleduplní vůči ostatním.