Zákaz zalévání a pod.

Vážení spoluobčané, na základě podnětu připomínám, že již několik let platí zákaz používání vody nejen pro zalévání, ale i pro napouštění bazénů, mytí vozidel a pod. Tento zákaz platí celoplošně, tedy na celém území obce Seletice. V případě porušení se u takové osoby, či osob, může jednat o správní delikt, který může být projednáván ve správním řízení a může být za porušení uložena sankce. Žádám Vás tedy, o projev tolerance a dobré vůle, vůči Vaším sousedům a dalším spoluobčanům a věřím, že nebude nutné řešit, byť i podezření.

Děkuji Mgr, Zdeněk Havlík - starosta
Datum a čas: 08.06.2018 09:12
Napsal: Mgr. Bc. Zdeněk Havlík

Hlášení ze dne 07.06